Temizlik Hizmetleri

Temizlik Hizmetleri


Proje Açıklaması
  • 0
  • Ekim 18, 2019

Tesis sınırları içinde Temizlik Birimimiz tarafından sakinlerin sağlıklı bir ortamda yaşaması için yapılan ve sürdürülebilir hizmetlerdir.

Temizlik sektöründe konut, işyerleri, sağlık kuruluşları, fabrika, otel ve şirket binalarının, temel ve asli temizlik hizmetlerini en iyi şekilde yerine getirmek gayreti içerisindeyiz.

Güvenilirlik ilkesiyle, müşteri hak ve hukukuna saygı, araç ve gereçlere azami dikkat göstererek, gerek periyodik gerekse sürekli olarak sunduğumuz temizlik hizmetleri doğrultusunda, çalışma yaptığımız firmaların memnun kalması bizlere gurur kaynağı olmaktadır.

TEMİZLİK HİZMETLERİMİZDE;

  • Öncelikle Tesisin “Temizlik İş Planı” hazırlanır ve temizlik programı oluşturulur. Tesisin çöp toplama senaryosu hazırlanır ve tebliğ edilir,
  • Zeminlerin cilalanması, binicili ve iticili araçlarla ortak alanların temizliğinin yapılması, dış cephe temizliği, su depolarının temizliği gibi spesifik konularda gerekli organizasyon yapılır,
  • Yeşil alanların kene ilaçlaması başta olmak üzere ortak alanların ilaçlaması yapılır,
  • Yağ atıklarının, geri dönüşümü sağlanacak atıkların ayrıştırması yapılır ve ilgili yerlere teslim edilir.

Çalıştığımız veya ziyaret ettiğimiz mekânların temiz olması, insana değer veren bir ortamda bulunduğumuzun gerçek kanıtıdır. Böylesi ortamlarda çalışmak da ziyaret etmek de zevk verir, çalışma arzusunu ve verimliliği artırır, mekânla aramızda hoş bir bağ oluşturur. Çalışanlarınız kıymet bilen bir iş yerine layık olmak için samimiyetle işlerine yoğunlaşırken, müşterileriniz ve konuklarınız değerli bir kurumla iş birliği yapmaktan memnun olur.

Temizlikte Mükemmellik

12 yıldan  beri faaliyet gösteren ND DANIŞMANLIK küresel lider konumuna yükselten hizmet alanlarından biri de temizliktir. Dünyanın  ülkesinde olduğu gibi Türkiye’de de temizlik hizmetindeki başarılarımızı kesintisiz sürdürüyor oluşumuz ve sektörün rol modeli konumumuz gurur duyduğumuz özelliklerimizdir.

Engin deneyimlerimizin ve daima daha iyisini başarmayı hedefleyen yaratıcı yöntemlerimizin ışığında ortaya koyduğumuz Temizlikte Mükemmellik kavramı, uluslararası bir standart olarak benimsenmiştir. 12 yıllık tecrübemizle yarattığımız ve temizlik endüstrisindeki en gelişmiş, en kullanışlı yeniliklere dayanan çözümlerimiz, hizmet kalitesi çıtasını en yükseğe çıkarışımızın temel nedenleridir.

Kendi koyduğumuz kalite çıtasını daima daha yukarıya çıkarma azmimiz, ND DANIŞMANLIK bir temizlik şirketinden öte tam bir temizlik referans merkezi kılıyor. Çalışanlarımız, her noktasında alın teri ve derin bir bilgi birikim bulunan temizlik hizmetini eksiksiz yerine getirmek adına sürekli eğitim aldıkları için en iyi hizmeti daima biz veriyoruz.